Wzbogacam umysły, otwieram serca i wzmacniam ciała kobiet

Witaj Wyjątkowa Kobieto!

Chcę, żebyś wiedziała, że masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz. Ja jestem tutaj po to, abyś Ty zbudowała w sobie odwagę do życia pełnego prawdziwego szczęścia, autentyczności i pasji.

Podchodząc do życia holistycznie, uczę dostrzegać bliskość każdej sfery naszej codzienności. Poprzez wzmocnienie pewności siebie, podejmowanie świadomych decyzji oraz pielęgnowanie miłości do siebie, poprowadzę Cię w kierunku osiągnięcia balansu pomiędzy umysłem, ciałem i duchem.

Wszystko po to, abyś żyła tak, jak sama pragniesz najbardziej. 

  

MOJA OFERTA | WYBIERZ ŚCIEŻKĘ ODPOWIEDNIĄ DLA SIEBIE
POZNAJMY SIĘ

 

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ PRACOWAĆ?

ODKRYWAM SIEBIE PRZEZ ODKRYWANIE ŚWIATA

Odwiedzając 40 krajów na świecie i podróżując przez 3 lata po Azji, obcowałam z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur. Podróże nauczyły mnie akceptacji tego, że każdy człowiek jest inny, ciekawości tego, co niewidoczne na powierzchni i otwartości na drugą osobę z całym swoim bagażem doświadczeń.

 

MOJA DROGA ŻYCIOWA TO NIEUSTANNY ROZWÓJ

Utożsamiam się z tezą, że człowiek uczy się przez całe życie. Poprzez rozwój samoświadomości, uważność na potrzeby innych oraz miłość do siebie, ciągle rozwijam nowe umiejętności oraz uczę siebie i innych jak żyć z pasją i dążyć do równowagi. Na własnej ścieżce rozwoju, regularnie korzystam ze wsparcia psychoterapeutów, coachów i mentorów.

 

ŁĄCZĘ PSYCHOLOGIĘ I COACHING

Jestem certyfikowaną coachką Akademii SET oraz konsultantką Ajurwedy. Łączę różne nurty psychologii, głównie czerpię z terapii schematów, Gestalt oraz poznawczo-bahwarioralnej. Wiedzę psychologiczną zgłębiam od ponad 10 lat. Pracuję holistycznie i uczę dostrzegać bliskość każdej sfery naszej codzienności. Wierzę, że każda kobieta jest idealna w swojej wyjątkowości.

 

JESTEM AUTORKĄ DZIENNIKÓW ROZWOJOWYCH

Wydałam dwa autorskie dzienniki, które pomagają kobietom i dzieciom na ścieżce świadomego rozwoju w zgodzie ze sobą. Tworząc oba produkty, na własnej skórze doświadczyłam tego, jak ważna w osiąganiu celów jest dobra strategia, pewność siebie i elastyczność. W rezultacie "Dziennik Autorefleksji", "Bucket List" oraz "Mini Journal" trafiły już do kilku tysięcy kobiet i dzieci w całej Polsce. 

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Czujesz, że potrzebujesz wsparcia, ale wciąż masz wątpliwości? Chcesz sprawdzić czy to dla Ciebie? Nie wiesz, czy to dobry czas?

Skontaktuj się ze mną i skorzystaj ze wstępnej, całkowicie darmowej konsultacji, która pomoże mi poznać Twoje potrzeby i oczekiwania a Tobie zdecydować, czy jestem dla Ciebie odpowiednią osobą.

 

BLOG | PRZEMYŚLENIA, SKRÓTY PODCASTÓW I KAWAŁKI WIEDZY
PORANNE STRONY w 30 dni, czyli #WyzwaniePisanie - jak zacząć? co pisać? i po co? 0
WYZWANIE PISANIE, czyli 30 dni porannego pisania #WyzwaniePisanie CZAS START! Od dziecka kocham pisać i obserwuję jego terapeutyczną, wspierającą i wzmacniającą moc.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie wskazówki do porannego pisania na 30 dni. Najważniejsze jest, abyś wiedziała, że wyzwanie porannego pisania polega mniej więcej na tym, że... budzisz się rano, otwierasz notes, bierzesz długopis, zaczynasz pisać, piszesz tak długo aż zapiszesz 3 pełne strony. Dalsze instrukcje znajdziesz w tym poście.

czytaj całość »
Medytacja wdzięczności | zatrzymaj się i pobądź bliżej siebie 0
Medytacja wdzięczności | na poranek, wieczór... Żyjąc dynamicznie, często przestajemy zauważać te najprostsze rzeczy. 

Dzisiaj opublikowałam 13-sto minutową medytację wdzięczności, w trakcie której będziesz mogła poczuć wdzięczność za to, co na co dzień wydaje się często zbyt... oczywiste. Medytuj rano, medytuj wieczorem albo w trakcie dnia, ale... zrób to.

Posłuchaj na kanale BLIŻEJ SIEBIE na Spotify, YouTube i Apple Podcasts.

czytaj całość »
Jak z Andrzejewskiej stałam się Sobucką | poweselne refleksje & emocje 0
Jak z Andrzejewskiej stałam się Sobucką | poweselne refleksje & emocje 16 czerwca, po 10 latach pięknego, rozwijającego się związku, wzięłam ślub z osobą, przy której czuję się najlepiej na świecie.

Ani jednego dnia nie spodziewałam się, że to wydarzenie będzie dla mnie czymś tak "dużym" i przyniesie ze sobą tak wiele różnorodnych emocji. O tym, jak organizowałam ten dzień, co mi pomogło i jak się finalnie czułam opowiadam w podcaście.

czytaj całość »
LĘK PRZED PORAŻKĄ | czym jest naprawdę i jak go oswoić? 0
LĘK PRZED PORAŻKĄ | czym jest naprawdę i jak go oswoić? Lęk przed porażką zabiera Ci możliwość doświadczania, sprawdzania i eksperymentowania, w czym jesteś dobry.

Utrudnia poznawanie własnych zasobów i osiągania różnie rozumianych sukcesów. Jest blokadą, która może zaważyć na Twoich związkach, pracy, realizacji marzeń w każdym aspekcie życia. Nie chcemy się go pozbywać, ale co możesz naprawdę zrobić, aby go oswoić? 

czytaj całość »
"Bez Ciebie jestem nikim", czyli konkretnie o osobowości zależnej 0
"Bez Ciebie jestem nikim", czyli konkretnie o osobowości zależnej Cieżko jest, żyć z kimś kto nieustannie potrzebuje potwierdzenia swojej wartości.

To, co jest najbardziej dominującą cechą u osobowości zależnej to deficyty miłości i bliskości. Jednak przecież wszyscy w jakimś stopniu jesteśmy od siebie zależni. Kiedy zdrowa zależność staje się patologiczną? Co robić jeśli osobowość zależna jest Twoją osobowością? Jak się wspierać? Jak sobie pomóc?

czytaj całość »
Jak zacząć medytować? 8 wskazówek dla początkujących 0
Jak zacząć medytować? 8 wskazówek dla początkujących Obecnie, medytacja nie jest już opcją do rozważenie, ale niezbędnym elementem higieny życia.

Medytacja może, ale nie musi być powiązana z religią. W trakcie praktyki nie musisz siedzieć w pozycji lotosu. Potrzebujesz tylko siebie i swojego oddechu. W medytacji wcale nie chodzi o to, żeby pozbyć się wszystkich myśli z głowy. Opowiem Ci więcej o tym, jak zaczynałam i co pomogło.

czytaj całość »

WYJĄTKOWE PRODUKTY SAMOROZWOJOWE DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA

SLOW PLANNER 2024 | zwolnij, poczuj, zaplanuj SLOW PLANNER 2024 | zwolnij, poczuj, zaplanuj
Cena:

111,00 zł

Cena regularna: 139,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
SET: BUCKET LIST + TORBA SHOPPER BAG SET: BUCKET LIST + TORBA SHOPPER BAG
Cena:

168,00 zł

Cena regularna: 188,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
SET: DZIENNIK AUTOREFLEKSJI + BUCKET LIST | w komplecie raźniej SET: DZIENNIK AUTOREFLEKSJI + BUCKET LIST | w komplecie raźniej
Cena:

232,00 zł

Cena regularna: 258,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl