O mnie

POMAGAM KOBIETOM STAĆ SIĘ PEWNYMI SIEBIE - KOBIETAMI PEŁNYMI ODWAGI, PRZYJEMNOŚCI I WOLNOŚCI.

Moją misją jest pomaganie kobietom w odkryciu pełni ich wewnętrznej odwagi, aby mogły ją wykorzystać dla samych siebie, swoich relacji, spełniania marzeń i życia w zgodzie w pełni.

Pomagam przejść od zagubienia, wypalenia i przytłoczenia do świadomego poczucia wewnętrznego spokoju, świadomości własnych potrzeb i pragnień, akceptacji siebie oraz odnalezienia swojej wewnętrznej siły. Dzięki temu moje klientki odzyskują siłę do życia oraz doświadczają balansu we wszystkich jego sferach.

Uświadamiają sobie, że świat w którym żyją, zależy od tego, jaki świat pielęgnują w sobie.

 

 

KIEDYŚ TEŻ CZUŁAM SIĘ NIEDOSKONAŁA…

Oceniałam swoją wartość przez pryzmat tego, co mówią inni. Czułam się za wysoka, za duża, za sztywna… Podejmowałam decyzje idąc za tłumem. Marzyła mi się praca w korporacji, więc zdecydowałam się na studia, które mi to umożliwią. Nie dawałam sobie czasu na odpoczynek, ciągle się uczyłam, pracowałam, rozwijałam. Aż poczułam, że nie tędy droga…

Teraz jest zupełnie inaczej. Oceny innych przestały być dla mnie ograniczeniem. Nie wstydzę się swoich potrzeb, pragnień i marzeń. Każdego dnia uczę się akceptować siebie taką, jaką jestem. Jestem dumna z tego, co robię i staram się z każdego dnia wyciągać wartościową lekcję.

Potrafię się zatrzymać, zrezygnować z pośpiechu - na rzecz spokoju. Nauczyłam się odpuszczać i akceptować to, co jest.

 

Moje szczęście jest dla mnie najważniejsze na świecie i chcę, aby Twoje było najważniejsze dla Ciebie. 

Zamiast pracy w korporacji wybrałam taką ścieżkę, aby mieć czas na życie i na siebie. Pragnę dzielić się tym, co przeżyłam, odkryłam i doświadczyłam z Tobą. 

 

 

Nauczę Cię miłości do siebie, która doda Ci skrzydeł i sprawi, że wzniesiesz się poza narzucone przez… (właśnie - kogo?) blokady.

Wyznaję holistyczne podejście do człowieka i wierzę, że masz w sobie wszystko czego, potrzebujesz. Czasem po prostu ciężko jest to zauważyć i nastawienie na myślenie przekuć w nastawienie na działanie.

Dlatego najlepiej jak potrafię będę prowadzić Cię w odkryciu Twojej indywidualnej i najskuteczniejszej ścieżki rozwoju i samorealizacji. Zaufaj mi, Ty znasz siebie najlepiej i dobrze wiesz, czego potrzebujesz. Ja będę wsparciem, aby to odkryć.

Wszystko dzieje się po to, aby podnieść jakość Twojego życia i budować je na Twoich własnych fundamentach.

 

ZOBACZ JAK MOGĘ CI POMÓC | Life Coaching, Coaching Pewności Siebie, Coaching Zmiany

Możesz liczyć na moje wsparcie w obrębie poniższych wyzwań:

 • wzmocnienie poczucia własnej wartości, wysokiej samooceny i pewności siebie
 • odróżnienie głosu wewnętrznego krytyka od głosu własnej intuicji
 • zamiana prokrastynacji w intencjonalne działanie, prowadzące do konkretnych rezultatów
 • budowanie bliskich relacji w oparciu o empatię, zaufanie i zdrowe granice
 • świadome przejście przez zmianę (pracy, zawodu, relacji, miejsca)
 • uruchomienie nieuświadomionych zasobów
 • zbudowanie własnej strategii motywacyjnej
 • ustalenie priorytetów życiowych, przejście do działania zamiast mówienia i myślenia
 • odkrycie własnego poczucia sensu, pomysłu na siebie, znalezienie pasji do „tego czegoś”
 • praca z odwagą, własnymi talentami i mocnymi stronami
 • odnalezienie balansu i dążenie do satysfakcji we wszystkich obszarach życia
 • przyjrzenie się rolom, które pełnisz i odnalezienie własnej tożsamości
 • odnalezienie nowej perspektywy na życie i zmiana ograniczających przekonań i schematów

 

 

 

 

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE SESJE COACHINGOWE?

Zapraszam Cię do pięknej podróży, w trakcie której zaprowadzę Cię tam, gdzie samej ciężko było by Ci dojść.

Wiem, że ludzie są bardziej efektywni i szczęśliwi, kiedy działają w zgodzie z własnymi wartościami i planem na życie. Zyskują pewność siebie, pokonując ograniczenia oraz wzmacniają w sobie odwagę i konsekwencję działania.

 • Każda odpowiedź na którą szukasz odpowiedzi jest w Tobie. Prawdziwe odpowiedzi pochodzą z Serca, tam zawsze masz pewność, że są Twoje. Nie musisz ich szukać na zewnątrz.
 • W trakcie naszych spotkań pokażę Ci proste narzędzia i metody, które pomogą w procesie między jedną a drugą sesją. Zawsze to Ty decydujesz, w jakim kierunku idziemy, o czym rozmawiamy. Ja Ciebie do niczego nie zmuszam, nie kieruję w żadną stronę. Skupiam się na towarzyszeniu w rozwoju poprzez dokonywanie celowych zmian, doskonalenie umiejętności a w rezultacie realizowanie celów.
 • Każda sesja trwa ok. 60-80 minut, w zależności od tego czego akurat potrzebujesz. Sesje mogą odbywać się poprzez Gmeet / FaceTime tak, często jak tego chcesz. Zachęcam do tego, abyśmy spotykały się raz na tydzień / 10 dni.
 • Dodatkowo na początek, oferuję 20-minutową darmową konsultację wstępną, abyśmy mogły się poznać i abyś mogła zdecydować czy mój sposób pracy będzie Tobie odpowiadać.

 

 

 

MOJA HISTORIA | JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Człowiek interesuje mnie od dawna.

Fascynacja zaczęła się jeszcze przed studiami psychologicznymi, które zdecydowałam się podjąć w 2014 roku. Odważnie, decydując się na dwa kierunki studiów, praktykowanie chińskich znaków (sinologia), przeplatałam z analizowaniem nurtów psychologicznych i zgłębianiem wiedzy na temat złożoności ludzkiej psychiki.

 

Od zawsze kochałam podróżować.

Kiedy w 2017 roku pojawiła się w moim życiu możliwość wyjechania na rok do Chin, mimo strachu wsiadłam zupełnie sama do samolotu i wylądowałam po drugiej stronie świata, gdzie każdego dnia poznawałam nowe miejsca, kulturę i ludzi, ale przede wszystkim SIEBIE.

Żyjąc w Azji pokochałam podróże w nieznane - z plecakiem, nieokreślonym planem i otwartością na to, co się wydarzy. Obcowanie z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur otworzyło moje oczy na wielką różnorodność i nauczyło ogromnej tolerancji, której nie zaznałam w Polsce. Z Azji wróciłam z akceptacją tego, że każdy człowiek jest inny i na swój sposób wyjątkowy, przez co kieruje się w życiu różnymi motywacjami, potrzebami i pragnieniami.

 

Czego ja pragnęłam najbardziej? Odkrywania.

Zaczęłam pracę w korporacji, bo marzyłam o tym jako dziewczynka i nastolatka. Tak szybko, jak zaczęłam, tak szybko stwierdziłam, że potrzebuję czegoś ZUPEŁNIE innego.

Obserwując dynamiczne zmiany na świecie, dałam początek SFERZE ŻYCIA i zaczęłam robić to, co od dziecka dawało mi ogromną radość, ale też poczucie ulgi - zaczęłam pisać.

 

I tak zaczęłam tworzyć.

Najpierw spod mojego pióra wyszedł Mini Journal, czyli dziennik rozwoju dla dzieci i nastolatków, który uczy praktykowania wdzięczności, obserwowania mocnych stron, rozpoznawania własnych emocji i budowania pewności siebie. Jest to prekursorski na skalę Polski taki produkt dla najmłodszych.

 

Nagle pisanie stało się wymarzonym sposobem na życie...

Później przyszedł czas na Dziennik Autorefleksji. To przewodnik po ścieżce rozwoju świadomej, pewnej siebie i szczęśliwej kobiety. Zawarłam w nim to, co mi pozwoliło odnaleźć siebie na przestrzeni wielu lat. Dziennik zachęca do codziennej autorefleksji i skłania na przemyśleń na tematy związane z dzieciństwem, sukcesem, relacjami, rozwojem czy zdrowiem. 

Następnie poczułam potrzebę stworzenia czegoś, co będzie zachęcało Polki i Polaków do sięgania w życiu po WIĘCEJ. Bucket List | Podróż za marzeniami to miejsce kolekcjonowania, planowania i przyglądania się sobie w drodze po marzenia. Ja swoją pierwszą tablicę marzeń stworzyłam w wieku 14 lat i od tamtego momentu żyję tak, aby wypełniać marzeniami swoją codzienność. Pozytywnie przekłada się to na moje zadowolenie z siebie, poczucie sprawczości i jakość życia.

Zawsze śmiałam się, że PLANOWANIE to moje drugie imię, dlatego kiedy przyszła ochota na tworzenie kolejnego produktu, zdecydowałam, że będzie to planner - nie zwykły, bo zbudowany w koncepcji SLOW. Slow Planner zachęca do tego, aby zwolnić i przede wszystkim skupić się na priorytetach, bo to one przekładają się na widoczne efekty w perspektywie długoterminowej. 

Oprócz tworzenia autentycznej relacji ze sobą, kluczowe są dla mnie w życiu relacje z najbliższymi osobami. Dlatego, dochodząc już powoli do końca mojej twórczości (tylko na chwilę obecną :)), mój najnowszy produkt to Moment Bliskości - dziennik rozwojowy dla par, które chcą pielęgnować między sobą równość, autentyczność, szacunek, ciekawość i wiele więcej. 

Miłość do papieru i autoterapeutyczne korzyści, które czerpię z pisania od 8 roku życia (!) stały się silnymi fundamentami mojej marki oraz sposobem na dobre życie.

 

Poczułam gotowość, aby iść po więcej.

W 2020 roku poczułam, że jestem gotowa, aby w końcu połączyć moją wiedzę, pasję oraz doświadczenia i zacząć pracować indywidualnie z kobietami, takimi jak Ty.

Przeszłam własną terapię w nurcie Terapii Schematów i Wewnętrznego Dziecka. Zostałam akredytowanym Coachem Akademii SET oraz zawodową konsultantką Ajurwedy. Jestem również coraz bliższa spełnienia mojego marzenia o byciu psycholożką i psychoterapeutką w przyszłości.

Uwielbiam przebywać z kobietami i tworzyć spotkania pełne kobiecej energii, dlatego regularnie organizuję stacjonarne weekendowe warsztaty i kręgi dla kobiet we Wrocławiu.

Wiosną 2024 roku rozpoczynam również systematyczne zajęcia tańca intuicyjnego. Mam marzenie, aby stworzyć bliską kobiecą społeczność, która raz na 2 tygodnie będzie spotykać się w wyjątkowej przestrzeni, aby poczuć ciało, złapać lepszy kontakt z emocjami i zadbać o kobiecą energię.

 

Jeśli, którakolwiek z przestrzeni, którymi się zajmuję, wzbudza Twoje zainteresowanie, zapraszam Cię do rozejrzenia się głębiej. Korzystaj!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl