Z wiarą w kobiecą siłę, wspieram w budowaniu odwagi do życia pełnego lekkości, pasji i autentycznej radości.

Coachka holistyczna & autorka dzienników rozwojowych

ANGELIKA SOBUCKA

Pomagam kobietom stać się pewnymi siebie poprzez holistyczne podejście do życia i praktykę journaling’u. Uważna codzienność i dbanie o bliskość z samą sobą pozwoli Ci rozwinąć autentyczną relację pomiędzy umysłem, ciałem i duchem. Wszystko po to, abyś żyła z przyjemnością.

poznaj mnie lepiej

COACHING 1:1 ONLINE

LIFE COACHING | COACHING PEWNOŚCI SIEBIE | COACHING ZMIANY 1:1

Samoakceptacja i zbudowanie zaufania do samej siebie to wartości, od których wszystko się zaczyna. Na sesjach indywidualnych unosimy się poza to, co wyuczone i uczymy się doświadczać życia odważnie, autentycznie i intencjonalnie.

jak mogę Ci pomóc?

POMOCE DO AUTOREFLEKSJI, AUTOTERAPII I ROZWOJU

DZIENNIKI ROZWOJOWE DLA KOBIET, DZIECI I PAR

Pisanie pozwala zatrzymać się w pędzącym świecie i rozwinąć autorefleksję - klucz do świadomego i uważnego życia oraz autentycznej relacji ze sobą. Dziennik Autorefleksji, Bucket List, Moment Bliskości, Slow Planner czy Mini Journal - sprawdź moje produkty i zdecyduj, który pasuje do Ciebie.

zajrzyj do środka

POSŁUCHAJ MOJEGO PODCASTU

Na kanale BLIŻEJ SIEBIE psychoedukuję oraz mówię o dobrym, świadomym życiu, marzeniach i rozwoju w rytmie slow. Dlaczego? Aby każda z nas mogła popatrzeć na siebie - swoje ciało, myśli, potrzeby, pragnienia i poczuć się… bliżej siebie.

KRĘGI KOBIET, KREATYWNE WARSZTATY, TANIEC INTUICYJNY

WARSZTATY DLA KOBIET WE WROCŁAWIU

Relacje są nieodłączną częścią naszego życia. Z chęci pobudzania kobiecej energii oraz tworzenia przestrzeni do budowania nowych relacji, organizuję kreatywne warsztaty oraz kręgi kobiet. Malujemy na płótnie, tańczymy intuicyjnie, wyklejamy mapy marzeń, dzielimy się emocjami, pielęgnujemy kobiecość… Razem zawsze możemy więcej. 

zobacz nadchodzące wydarzenia

PEWNOŚĆ SIEBIE, SPRAWCZOŚĆ, ODWAGA | OFERTA DLA FIRM

WARSZTATY DLA FIRM

Sposób, w jaki patrzymy na same siebie to fundament, od którego zaczyna się jakakolwiek droga do pewności siebie i zadowolenia w przestrzeni zawodowej, jak i życiowej. Praca z dialogiem wewnętrznym, self-conceptem czy zmianą przekonań to tylko parę przestrzeni, które oferuję na szkoleniach firmowych. 

tutaj wkrótce pojawi się moja oferta

BLOG | poczytaj o tym, co ważne
35 afirmacji na oswojenie się z lękiem 0
x afirmacji na oswojenie się z lękiem

Lęk jest nam wszystkim bardzo potrzebny, jednak w obecnych czasach odczuwamy go nadmiarowo. Przygotowałam dla Ciebie komplet wspierających medytacji, które zamiast wypierania go, pozwolą Ci go zauważyć, pobyć z nim bliżej, zaakceptować.

czytaj całość »
Kiedy pozytywne myślenie zawodzi, czyli o toksycznej pozytywności 0
Kiedy pozytywne myślenie zawodzi, czyli o toksycznej pozytywności

Wszystko będzie dobrze… Masz tyle powodów do wdzięczności… Najważniejsze to mieć dobre nastawienie…

Z czym kojarzą Ci się te zwroty? Wiele z nas błędnie zakłada, że psychologia pozytywna i toksyczna pozytywność jadą na tym samym wózku. Jak je rozróżnić? Jak nauczyć się rozpoznawać krzywdzące zachowania wynikająca z toksycznej pozytywności? I na co pozwolić sobie, żyjąc w zgodzie z psychologią pozytywną?

czytaj całość »
PORANNE STRONY w 30 dni, czyli #WyzwaniePisanie - jak zacząć? co pisać? i po co? 0
WYZWANIE PISANIE, czyli 30 dni porannego pisania

#WyzwaniePisanie CZAS START! Od dziecka kocham pisać i obserwuję jego terapeutyczną, wspierającą i wzmacniającą moc.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie wskazówki do porannego pisania na 30 dni. Najważniejsze jest, abyś wiedziała, że wyzwanie porannego pisania polega mniej więcej na tym, że... budzisz się rano, otwierasz notes, bierzesz długopis, zaczynasz pisać, piszesz tak długo aż zapiszesz 3 pełne strony. Dalsze instrukcje znajdziesz w tym poście.

czytaj całość »
Czy tkwisz w mentalności ofiary? Syndrom ofiary - czym się charakteryzuje? / cz. 1 0
Czy tkwisz w mentalności ofiary? Czego odmawia ofiara? Co potrzebuje? Czym się charakteryzuje?

Uczucie bezsilności, braku kontroli, utykanie ciągle na tych samych przeszkodach, wycofanie, wstyd, odpuszczenie - wszystko to, w dużym stopniu kojarzy się z mentalnością ofiary.

Każdy z nas w którymś momencie swojego życia, będąc w trudnej, traumatycznej czy bolesnej sytuacji, mógł przyjąć tą rolę. Ważne jest jednak to, aby nie przebywać w niej za długo i aby charakterystyczne dla niej cechy nie stawały się częściami naszej tożsamości.

czytaj całość »

DZIENNIKI ROZWOJOWE | codzienna autorefleksja kluczem do uważnego życia z pasją

BUCKET LIST | wieloletni planer marzeń i celów

BUCKET LIST | wieloletni planer marzeń i celów
BUCKET LIST | wieloletni planer marzeń i celów

Bucket List to nie jest zwykły notes czy kalendarz. To wieloletni planner rozwojowy, który poprowadzi Cię przez podróż w stronę Twoich marzeń. Z Bucket List zapiszesz swoje marzenia i cele na kolejne lata; wzmocnisz sprawczość i samodyscyplinę; nauczysz się budować odpowiedni i przemyślany plan - rozwiniesz umiejętności, oszacujesz trudności, rozpiszesz wszystko na małe, REALNE kroczki; z myślenia o działaniu, przejdziesz do DZIAŁANIA oraz zaczniesz tworzyć przestrzeń na swoje marzenia w CODZIENNOŚCI.

Idealne uzupełnienie Dziennika Autorefleksji.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

109,00 zł

Cena regularna: 129,00 zł

szt.
  • promocja

DZIENNIK AUTOREFLEKSJI | ROZWOJOWY PRZEWODNIK DLA KOBIET

DZIENNIK AUTOREFLEKSJI | ROZWOJOWY PRZEWODNIK DLA KOBIET
DZIENNIK AUTOREFLEKSJI | ROZWOJOWY PRZEWODNIK DLA KOBIET

„Dziennik Autorefleksji” to przewodnik na drodze rozwoju świadomej, pewnej siebie i silnej kobiety. To wsparcie w wyjątkowej podróży do uważnego i świadomego życia z pasją oraz sposób na poprawę własnego samopoczucia i odczuwania szczęścia każdego dnia…

Praktykując journaling w Dzienniku Autorefleksji wzmocnisz swoją efektywność poprzez nazywanie priorytetów na każdy dzień; praktykując wdzięczność, skupisz się na pozytywnych aspektach życia; zbudujesz zdrową relację ze swoimi emocjami; będziesz uważnie przeżywać każdy dzień… i wyciągać refleksje z codziennych doświadczeń.

Dostępność: duża ilość

Cena:

109,00 zł

Cena regularna: 129,00 zł

szt.
  • promocja

MINI JOURNAL | Dziennik Rozwoju dla dzieci i nastolatków

MINI JOURNAL | Dziennik Rozwoju dla dzieci i nastolatków
MINI JOURNAL | Dziennik Rozwoju dla dzieci i nastolatków

Mały krok w stronę wielkiego człowieka | Oddajemy w ręce najmłodszych kolorowy, pobudzający wyobraźnię przewodnik na początek życia. Mini Journal zaszczepia w młodych umysłach pozytywne nawyki, które potęgują radość, wzmacniają pewność siebie i wspierają rozwój.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

59,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

szt.
  • promocja

ROZWOJOWY DUET | DZIENNIK AUTOREFLEKSJI + BUCKET LIST

ROZWOJOWY DUET | DZIENNIK AUTOREFLEKSJI + BUCKET LIST
ROZWOJOWY DUET | DZIENNIK AUTOREFLEKSJI + BUCKET LIST

Dziennik Autorefleksji i Bucket List - stworzone z myślą o kobietach i intencjonalnym, uważnym i świadomym życiu.

To komplet, który powinnaś mieć w swoich rękach, jeśli chcesz się rozwijać, pielęgnować uważną codzienność i poznawać siebie lepiej. Kupując w komplecie, zyskujesz podwójnie! 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

232,00 zł

Cena regularna: 258,00 zł

szt.
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl