ODWAGA BYCIA SOBĄ | EBOOK | 16 REFLEKSJI Z PODRÓŻY DO SIEBIE - CZĘŚĆ I

Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

ODWAGA BYCIA SOBĄ | 16 REFLEKSJI Z PODRÓŻY DO SIEBIE

to psychoedukacyjny ebook rozwojowy, w którym opowiadam o tym, co mi pomogło zbudować zaufanie do samej siebie, nabrać sprawczości i wzmocnić poczucie własnej wartości. Dzieląc się moją historią, chcę zainspirować Cię do stawiania małych kroków ku dużym zmianom. 

 

Pisanie od zawsze było moją pasją.

Kilka lat temu przyszedł do mnie pomysł, aby podzielić się tym, co przeżyłam i z czego czerpię na co dzień. Z czasem stwierdziłam, że nie chcę pisać książki o sobie, ale zebrać w całość koncepcje, metody i narzędzia, które wspierają mnie każdego dnia w budowaniu autentycznego życia z zgodzie ze sobą. To, z czego sama korzystam, przeplotłam z moimi doświadczeniami i historiami tak, aby powstało 16 kluczowych refleksji. 

Ideą, która przyświecała mi od początku było...

połączenie autorefleksji z wiedzą psychologiczną, coachingiem i rozwojem samoświadomości. Dzielę się refleksjami z własnej (mentalnej) podróży, która pozwoliła mi odkryć części siebie, jakich nie znałam, wzmocnić swoje fundamenty i tworzyć życie takie, jakiego naprawdę chcę dla siebie. Każda refleksja poparta jest informacjami, które zdobyłam po drodze, metodami, które praktykowałam na sobie i pytaniami, które sprawiły, że zaczęłam patrzeć szerzej. 

 

W pierwszej części tego ebook’a dzielę się z Tobą pierwszymi ośmioma refleksjami:

 1. Zaczynam od siebie
 2. Wierzę w swoje marzenia
 3. Przejmuję kontrolę nad tym, co mogę 
 4. Znam swojego wewnętrznego krytyka 
 5. Mam w sobie zagubioną wewnętrzną dziewczynkę
 6. Wiem, czego się boję
 7. Już się nie porównuję
 8. Dążę do balansu

 

 

 

Napisałam tego ebook’a kierując się trzema kluczowymi powodami:

 1. Aby działać w zgodzie z moją misją

Na co dzień zajmuję się dodawaniem kobietom odwagi - na wiele sposobów. Wierzę, że każda z nas ma w sobie wszystko, czego potrzebuje. Czasem ciężko jest to samodzielnie odkryć czy zauważyć. Podchodząc do życia holistycznie, uczę dostrzegać bliskość każdej sfery naszej codzienności. Poprzez wzmocnienie pewności siebie, podejmowanie świadomych decyzji oraz pielęgnowanie miłości do siebie, prowadzę kobiety w kierunku osiągnięcia balansu pomiędzy umysłem, ciałem i duchem. Wszystko po to, aby każda z nas żyła tak, jak sama pragnie najbardziej. 

 

 1. Aby połączyć wszystko, co dla mnie najważniejsze.

Wielokrotnie słysząc pytania „Od czego zacząć?”, „Jaka książka wywarła na Tobie największe wrażenie?”, „Jak przestać się bać?”, ciężko było mi udzielić jednoznacznej rady. Pomysł na tego ebook’a zrodził się w odpowiedzi na podsumowanie tego, co dla mnie najistotniejsze. Z wszystkich książek, szkoleń i kursów, które sama przeszłam wyciągnęłam fundamenty, perełki, korzenie bez których ciężko o zmianę. Refleksje, którymi dzielę się w ebook’u pozwoliły mi na pewne kroki na drodze do odwagi. Mocno wierzę w to, że poprowadzą i Ciebie.

 

 1. Aby zachęcić do psychoedukacji i dbania o zdrowie psychiczne 

W ostatnich latach, rynek rozwoju osobistego rozrósł się do niewyobrażalnych rozmiarów. Z radością obserwuję to zjawisko, bo wiem, że brak psychoedukacji w systemie szkolnictwa jest często źródłem wielu problemów, z jakimi zmagamy się w dorosłym życiu. Chcę, aby każda kobieta tak, jak dba o swoje zdrowie fizyczne, nie bała się pielęgnować również zdrowia psychicznego. Chcę, aby kobiety przestały wstydzić się proszenia o pomoc oraz potrafiły zawalczyć o własne granice, posłuchać swoich potrzeb i polubić siebie w pełni. Wierzę, że mówienie o tym na głos oraz przekazywanie pomocnych treści w formie ebook’a to małe kroki, które mogą przyczynić się do większych, potrzebnych zmian.

 

Czy bycie sobą wymaga odwagi? Zdecydowanie tak. 

Prawda jest jednak taka, że kiedy już raz poczujesz, jak to jest podjąć decyzję w zgodzie z tym, czego sama potrzebujesz i pragniesz najbardziej, nie będziesz chciała wrócić na drugą stronę. Wzięcie odpowiedzialności za siebie oraz samodzielne decydowanie o swoich marzeniach, potrzebach czy zmianach jest wyrazem najpiękniejszej formy autentycznego życia w zgodzie ze sobą i dla siebie.

 

Jestem bardzo ciekawa, co pozostanie w Tobie po przeczytaniu tej pozycji. Nie mogę się doczekać, kiedy podzielisz się ze mną swoimi refleksjami. 

 

Ebook jest w formacie PDF.

Może Ci się spodobać...

Opinie o produkcie (3)

19 stycznia 2023

Wczoraj skończyłam czytać Twoje dzieło i muszę przyznać, że otworzyło mi oczy na wiele spraw, których dawniej nie zauważam. Sporo pracy przede mną, dziękuję!!! :)

21 stycznia 2023

wiele bardzo ciekawych przemysleń, fajna lekturka na zimowe wieczory

1 sierpnia 2023

Kupiłam bez większych oczekiwań, ale ilość tematów które autorka porusza w środku zmotywowała mnie do zmian! Dzięki! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl