DZIENNIK AUTOREFLEKSJI - EBOOK | ROZWOJOWY PRZEWODNIK DLA KOBIET

Cena: 89,00 zł 89.00
ilość szt.
Ocena: 5
Kod produktu: DA-2021-EBOOK
Pin It

Opis

„Dziennik Autorefleksji” 

to przewodnik w Twojej wyjątkowej podróży do uważnego i świadomego życia z pasją. To prosty i skuteczny sposób na poprawę własnego samopoczucia i odczuwania szczęścia każdego dnia.

 

PREZENT O NIESAMOWITEJ WARTOŚCI DLA NAJBLIŻSZYCH, ALBO OD SIEBIE... DLA SIEBIE :)

 

PRAWIE 400 STRON PYTAŃ, ZADAŃ, WSKAZÓWEK, ILUSTRACJI:

180 STRON DO CODZIENNEJ AUTOREFLEKSJI,

70 ĆWICZEŃ ROZWOJOWYCH,

ORAZ PRZESTRZEŃ DO PISANIA, RYSOWANIA I ODKRYWANIA SIEBIE NA SWÓJ WŁASNY SPOSÓB.

 

Daj sobie szansę, korzystaj z dziennika przez 6 miesięcy (albo dłużej) i obserwuj pozytywne zmiany w głowie, w życiu i w Twoim samopoczuciu. Twoja przygoda z samorozwojem zacznie się już od pierwszej strony. Dokąd Cię doprowadzi?

 

KWESTIE TECHNICZNE - WAŻNE :)

"DZIENNIK AUTOREFLEKSJI" W WERSJI ELEKTRONICZNEJ ma formę edytowalnego PDF-a. Wystarczy, że otrzworzysz go w jakimkolwiek programie czytającym PDF-y. W miejscach przeznaczonych do pisania, zostały przygotowane pola tekstowe, które dadzą Ci możliwość pisania natychmiast po jednym kliknięciu myszką albo dotknięciu palcem. Do korzystania z dzienika w ten sposób nie musisz mieć żadnego spcjalnego programu.

 

 

Życie to niekończąca się podróż pełna codziennych planów, wyjątkowych emocji i wspaniałych chwil dających nam mądre lekcje. Mówi się, że każdego dnia powinnyśmy robić chociaż jedną rzecz, aby stawać się lepszymi.

Zwolnij i rozpocznij podróż w nieco innym kierunku - nie na przód, ale tym razem w głąb siebie. Tu nie ma końca. Pamiętaj, że to, co najlepsze zawsze dzieje się w drodze.

 

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT TUTAJ I PRZEKONAJ SIĘ...

 

ZA CO POKOCHASZ "DZIENNIK AUTOREFLEKSJI"?

 

1. ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KAŻDEJ KOBIECIE

Jesteś nastolatką szukającą pomysłu na siebie, kobietą przed 30-tką próbującą delektować się życiem i rozwijać się zawodowo a może czekają Cię zmiany, których się nie spodziewałaś lub od dawna potrzebowałaś? Wiek i etap w życiu nie ma tu znaczenia. „Dziennik Autorefleksji” to przestrzeń, którą wypełnisz treściami odpowiednimi dla Ciebie i miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Myśląc o samorozwoju, nie zapominajmy o seniorach. Dziennik będzie wyjątkowym towarzyszem naszych mam i babć, który nauczy je wkraczać świadomie i szczęśliwie w jesień życia.

 

2. W PROSTOCIE SIŁA

Wdrażając nowe nawyki ważne jest, aby pamiętać o dwóch sprawach: musi być prosto i systematycznie. Każdy poranek zaczniesz od określenia swoich priorytetów. Obserwowanie siebie i swoich emocji przez cały dzień, pozwoli Ci zrozumieć co najbardziej wpłynęło na Twoje samopoczucie, jakie sytuacje dały Ci najwięcej radości, za co czujesz się wdzięczna oraz czego nauczył Cię miniony dzień. Doświadczenia jednego dnia przygotują Cię lepiej na kolejny. I tak codziennie. Przez całe życie.

 

3. CODZIENNA AUTOREFLEKSJA KLUCZEM DO HARMONII W ŻYCIU

Bez względu na to, czy jesteś na początku tej drogi, czy potrzebujesz w życiu zmian, ale i wskazówek, czy może temat samorozwoju nie jest Ci obcy – na pewno masz świadomość, że ta podróż nigdy się nie kończy. Świat dynamicznie się zmienia a my wraz z nim, dlatego tak istotne jest, aby obserwować samą siebie i dodać do swojej codzienności odrobinę autorefleksji.

 

4. DOCENIAMY WYJĄTKOWOŚĆ POPRZEZ WOLNOŚĆ WYRAZU DLA KAŻDEJ Z NAS

Serie ćwiczeń rozwojowych oraz codzienne, niedatowane strony zostały zaprojektowane tak, abyś przebyła całą drogę bez pośpiechu, w swoim własnym tempie. Każda z nas jest wyjątkowa i ma swoje sposoby przelewania myśli na papier, dlatego „Dziennik Autorefleksji” daje Ci możliwość wyrażania siebie tak, jak lubisz. Uwielbiasz pisać? Pisz. Wolisz malować? Maluj, szkicuj wszędzie tam, gdzie znajdziesz na to miejsce. A może zamiast papieru wolisz wersję digital? Zobaczysz ją tutaj. Pamiętaj, że wszystko co znajdzie się w środku nie musi być ładne, ma być przydatne, praktyczne i pomocne każdego dnia.

 

5. POTRZEBA RÓWNOWAGII, CZYLI HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO ŻYCIA

Regularna autorefleksja i systematyczna praca z odpowiednimi pytaniami pozwoli Ci przyjrzeć się samej sobie w sferze zdrowia, pracy, finansów, relacji międzyludzkich, czasu dla siebie oraz własnego rozwoju. Ten dziennik to przewodnik w Twojej wyjątkowej podróży do uważnego, świadomego życia z pasją.

  

"DZIENNIK AUTOREFLEKSJI" W WERSJI PAPIEROWEJ ZNAJDZIESZ TUTAJ.

 

STWORZONY Z MIŁOŚCI DO STAWANIA SIĘ LEPSZĄ, Z DBAŁOŚCIĄ O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY

  • Minimalistyczny design urozmaicony o konturowe ilustracje. 
  • Idealny na prezent - Elegancko zapakowany dziennik będzie wyjątkowym prezentem dla każdej kobiety. Bez względu na wiek, treści zawarte w dzienniku będą ogromną wartością dla kobiet, znajdujących się na różnych życiowych etapach.
  • "Dziennik Autorefleksji" w wesji elektronicznej zostanie wysłany na Twojego maila od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. 

Może Ci się spodobać...

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl