LIFE COACHING | OSOBISTA DROGA DO SIEBIE

Cena: 220,00 zł 220.00
ilość zestaw

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

life coaching sesje

 

Świat oferuje tysiące możliwości.

Niby wszystko jest na wyciągnięcie ręki. W około słyszysz, że wystarczy czegoś mocno pragnąć, aby stało się to możliwe, ale ... w rzeczywistości okazuje się inaczej?

Jesteś kobietą, która pragnie żyć po swojemu. Wiem to.

Masz chęci, marzenia, czujesz że chcesz coś zmienić, ale zmiana nie nadchodzi. Masz wrażenie, że kręcisz się w kółko i albo bierzesz na siebie za dużo albo brakuje Ci motywacji do postawienia kolejnego kroku?

 

CHODŹ ZE MNĄ.

Pokażę Ci jak nauczyć się żyć odważnie, autentycznie i w zgodzie ze sobą.

 


  

life coaching sesje

 

LIFE COACHING JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • czujesz, że straciłaś sprawczość nad swoim życiem
 • brakuje Ci równowagi i balansu między wszystkimi sferami życia
 • pragniesz zmiany i potrzebujesz wsparcia w wytyczeniu odpowiedniego kierunku
 • stoisz przed podjęciem ważnych decyzji i chcesz ustalić priorytety
 • czujesz, że masz w sobie niewspierające przekonania, które blokują Twoje działania
 • potrzebujesz połączyć swoje życiowe „kropki” i nadać swojemu życiu większy sens
 • pragniesz przekuć swoje marzenia w rzeczywistość
 • chciałabyś poprawić jakość swoich relacji

 

Nie znajdujesz tutaj tego, nad czym chcesz popracować?

Spokojnie, każdy z nas jest inny a włożenie wszystkich w pewne ramy jest bardzo krzywdzące. Dlatego odezwij się do mnie - wspólnie nazwiemy to, co chcesz zmienić, przyjrzymy się temu z różnych perspektyw i wypracujemy rozwiązanie.

 

KORZYŚCI, KTÓRE PRZYNIESIE CI LIFE COACHING:

 • odbędziesz piękną podróż w stronę lepszego zrozumienia siebie oraz wykorzystania swojego potencjału do tworzenia życia, którego pragniesz
 • poczujesz, że właściwy balans między pracą, relacjami, czasem wolnym, rozwojem, finansami i zdrowiem jest w Twoich rękach
 • odzyskasz poczucie sprawczości 
 • nauczysz się tworzyć plan działania, który pozwoli Ci działać intencjonalnie i realizować własne cele
 • szanując swoje priorytety, będziesz podejmować decyzje w zgodzie z własnymi wartościami
 • przyjrzysz się swoim przekonaniom oraz nauczysz się radzić sobie z nimi w zdrowy sposób
 • zapragniesz więcej marzyć i będziesz inspirować się do lepszego życia
 • wzmocnisz siebie, poprzez pracę nad swoimi relacjami, zarówno w środowisku domowym, jak i zawodowym

 

life coaching sesje

  

life coaching sesje

Pełny proces coachingowy trwa od 2 do 6 miesięcy. Zachodzi w trakcie sesji coachingowych, pomiędzy sesjami oraz po ich zakończeniu.

 

Podobnie jak w pociągu… jadąc, świat dookoła stale się zmienia. Działają na Ciebie różne czynniki, na które Ty reagujesz na swój własny sposób. Nie jesteś w stanie wszystkiego zaplanować. Dokładnie widzisz tylko to, co jest blisko. Zatrzymując się na peronie, masz chwilę na to, aby podjąć kolejne kroki: wybrać się w dalszą podróż albo zmienić kierunek. Dostosowujesz to do własnych potrzeb i doświadczeń zebranych po drodze.

Life coaching przypomina właśnie jazdę pociągiem. Sesja to stanie na personie - ustalasz swoje krótko i długoterminowe cele, pracujesz nad konkretnymi rozwiązaniami, planujesz przyszłe kroki. Sesja się kończy a Ty wystawiasz się na działanie całego świata (jakbyś jechała pociągiem). Pomiędzy sesjami dużo się sobie przyglądasz, analizujesz swoje zachowanie, obserwujesz innych, wprowadzasz zmiany. Do czasu, aż zacznie się kolejna sesja (a Ty przystaniesz na następnym peronie).

 

Współpracę rozpoczynamy konsultacją coachingową,

podczas której będziemy miały możliwość się poznać. Opowiem Ci więcej o moim stylu pracy. Porozmawiamy o Twoich potrzebach, wyzwaniach, pragnieniach oraz celach. Ustalimy wspólne, dopasowane do Ciebie zasady współpracy oraz zadecydujemy o kontynuacji naszych spotkań.

 

Przez kolejne tygodnie będziesz pracować z moim wsparciem nad realizacją własnych celów.

Podzielę się z Tobą również zadaniami wspierającymi Twój rozwój oraz zaoferuję czas wsparcia mailowego, po zakończeniu spotkań.

 

Na zakończenie procesu,

podsumujemy efekty i zmiany, jakie zaszły w Tobie i Twoim życiu, w trakcie naszej współpracy oraz wyznaczymy kolejne kroki do działania.

 

Nie ma jednej metody, która działa dla wszystkich. Ja wierzę w to, że każda z nas jest unikalna i wyjątkowa.

Zabierając Cię w osobistą podróż, będę dla Ciebie wsparciem w odkryciu Twojej wyjątkowości, zadbaniu o nią i uczynieniu z niej największego atutu, na którym zbudujesz życie pełne pasji i szczęścia - w zgodzie ze sobą i Twoją rzeczywistością.

 

Poprzez połączenie wiedzy psychologicznej i coachingu, proponuję Ci profesjonalny i indywidualny proces rozwojowy, w trakcie którego lepiej zrozumiesz siebie, rozwiniesz swoje umiejętności i przejdziesz do realizacji ważnych dla Ciebie celów.

 

Nie jestem motywatorem, zachęcającym Cię do działania na 200%. Nie będę Ci wmawiać, że wszystko jest do zrobienia, że wystarczy tylko chcieć… Nie będę też sugerować „złotych” rozwiązań.

Wsłucham się w Ciebie i zacznę od tego, abyś Ty sama przyjrzała się temu, co CIEBIE motywuje, co TY chciałabyś naprawdę zrobić i jaką widzisz najlepszą metodę DLA SIEBIE. Pewnie zachęcę Cię do odpuszczenia, zatrzymania i zastanowienia się, czego tak naprawdę potrzebujesz, o czym marzysz i za czym tęsknisz. Ty, Ty i tylko Ty. Ty jesteś tutaj najważniejsza. Więc sposób w jaki będziemy pracować dopasuję właśnie DO CIEBIE.

 

life coaching sesje

Odkrywam siebie przez odkrywanie świata

Odwiedzając 40 krajów na świecie i podróżując przez 3 lata po Azji, obcowałam z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur. Podróże nauczyły mnie akceptacji tego, że każdy człowiek jest inny, ciekawości tego, co niewidoczne na powierzchni i otwartości na drugą osobę z całym swoim bagażem doświadczeń.

 

Moja droga życiowa to nieustanny rozwój

Poprzez budowanie samoświadomości, uważność, miłość do siebie i regularną autorefleksję, uczę siebie i innych jak żyć z pasją i dążyć do balansu pomiędzy umysłem, ciałem i duchem. Na własnej ścieżce rozwoju, regularnie korzystam że wsparcia psychoterapeutów, coachów i mentorów.

 

Łączę psychologię i coaching

Jestem certyfikowanym coachem oraz pasjonatką psychologii i ajurwedy. Wiedzę na temat człowieka zgłębiam od ponad 10 lat. Pracuję holistycznie i uczę dostrzegać bliskość każdej sfery naszej codzienności. Wierzę, że każdy człowiek jest idealny w swojej wyjątkowości.

 

Jestem autorką dzienników rozwojowych

Wydałam dwa wyjątkowe na skalę Polski autorskie dzienniki, które pomagają kobietom i dzieciom na ścieżce świadomego rozwoju w zgodzie ze sobą. Uwielbiam tworzyć, planować i doprowadzać rzeczy do końca, dlatego realizowanie obu projektów od A do Z bardzo mnie rozwinęło i pozwoliło mi na własnej skórze doświadczyć przechodzenia przez zmianę, procesu tworzenia oraz wyznaczania i osiągania celów.

 


 

Czujesz, że to ten czas? Chcesz sprawdzić czy to dla Ciebie?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I SKORZYSTAJ ZE WSTĘPNEJ, BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

Z przyjemnością poznam Cię bliżej i odpowiem na Twoje pytania.

 

 

 

Może Ci się spodobać...

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl