COACHING ZMIANY | DOŚWIADCZ SIEBIE NA NOWO

Cena: 220,00 zł 220.00
ilość zestaw

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

 

Masz dosyć ciągłego bycia dla kogoś i marzysz o tym, aby żyć dla siebie?

Pragniesz stworzyć coś swojego i masz pomysł, ale nie wiesz od czego zacząć? A może ciągle się wahasz - nie jesteś pewna, które rozwiązanie da Ci więcej szczęścia? Dodatkowo przerasta Cię ilość pracy jaka jest do wykonania a piętrzące się listy to-do odsuwają od Ciebie obraz wymarzonego życia? Spokojnie, weź oddech i zrozum, że wszystko w życiu potrzebuje czasu i cierpliwości.

Dodanie do tego dobrych nawyków, intencjonalnych działań oraz wrażliwości na własne potrzeby to mikstura, której potrzebujesz, aby wprowadzić zmianę do swojego życia. 

   

Prawdziwa zmiana wiąże się z tym, że najpierw trzeba: 

 • zburzyć pewien obraz, który był częścią nas przez długi czas
 • przyjrzeć się jego wszystkim częściom
 • zrozumieć co oznaczają i jak wpływały na nasze życie
 • ułożyć nowy, lepszy obraz zgodnie z tym, czego najbardziej potrzebujemy

Czym może być ten obraz? Podejściem do wykonywanego zawodu, postrzeganiem rodzica, sposobem w jaki traktujesz siebie, rolą którą sobie narzucasz, blokadą którą masz czy przekonaniem na pewien temat…

Nowy obraz będzie INNY od tego starego, ale będzie PRAWDZIWY, ZDROWY, DOBRY DLA CIEBIE. 

 

W trakcie sesji pracujemy nad odwagą… 

która musi się pojawić, aby podjąć decyzję o zburzeniu obrazu, który MASZ TERAZ. Dlatego już dzisiaj chciałabym zachęcić Cię do BYCIA ODWAŻNĄ - każdej transformacji towarzyszy kryzys, który zmusza nas do zatrzymania, ale w rezultacie pozwala na postawienie kolejnych kroków w inną stronę.  

COACHING ZMIANY JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • przed Tobą radykalna zmiana (w pracy, w życiu, w relacji), przez którą chciałabyś przejść świadomie i w zgodzie ze sobą
 • czujesz, że w Twoim życiu brakuje priorytetów i konkretnych działań podjętych w konkretnym kierunku
 • starasz się wprowadzać zmiany, ale ciągle wracasz do starych przyzwyczajeń
 • potrzebujesz stworzyć plan działania i zaplanować dotarcie do swojego celu
 • masz trudność z podejmowaniem i trzymaniem się własnych decyzji
 • obawiasz się nadchodzących zmian
 • samodzielnie szybko się poddajesz oraz czujesz, że brakuje Ci konsekwencji w działaniu i silnej woli

 

Nie znajdujesz tutaj tego, nad czym chcesz popracować?

Spokojnie, każdy z nas jest inny a włożenie wszystkich w pewne ramy jest bardzo krzywdzące. Dlatego odezwij się do mnie - wspólnie nazwiemy to, co chcesz zmienić, przyjrzymy się temu z różnych perspektyw i wypracujemy rozwiązanie.

 

KORZYŚCI, KTÓRE PRZYNIESIE CI COACHING ZMIANY:

 • określisz swoje cele oraz zaplanujesz dokładną drogę do ich osiągnięcia
 • nauczysz się intencjonalnego działania, prowadzącego do konkretnych rezultatów
 • zaczniesz podejmować świadome decyzje oparte na Twoich potrzebach
 • świadomie przygotujesz się, przejdziesz i zaadoptujesz się do zmiany
 • zwiększysz swoją pewność siebie i własną sprawczość
 • zidentyfikujesz źródła, wpływające na Ciebie (wspierająco bądź niewspierająco) w toku wprowadzania zmiany
 • osiągniesz większą świadomość działania mechanizmów psychologicznych 
 • dostaniesz wsparcie i wskazówki do samodzielnego przechodzenia przez zmianę w przyszłości

 

Pełny proces coachingowy trwa od 2 do 6 miesięcy. Zachodzi w trakcie sesji coachingowych, pomiędzy sesjami oraz po ich zakończeniu. 

Nie ma jednej metody, która działa dla wszystkich. Tak samo, każda z nas przechodzi przez zmianę w swoim tempie. Wspierając Cię w w procesie zmiany, mocno skupiam się na wzmocnieniu Twojej odwagi.

 

Współpracę rozpoczynamy konsultacją coachingową,

podczas której będziemy miały możliwość się poznać. Opowiem Ci więcej o moim stylu pracy. Porozmawiamy o Twoich potrzebach, wyzwaniach, pragnieniach oraz celach. Ustalimy wspólne, dopasowane do Ciebie zasady współpracy oraz zadecydujemy o kontynuacji naszych spotkań.

 

Przez kolejne tygodnie będziesz pracować z moim wsparciem nad realizacją własnych celów.

Podzielę się z Tobą również zadaniami wspierającymi Twój rozwój oraz zaoferuję czas wsparcia mailowego, po zakończeniu spotkań.

 

Na zakończenie procesu,

podsumujemy efekty i zmiany, jakie zaszły w Tobie i Twoim życiu, w trakcie naszej współpracy oraz wyznaczymy kolejne kroki do działania.

 

Pomyśl o zmianach, które chciałabyś wprowadzić, ale jeszcze się boisz. Zrób to teraz.

Wyobraź sobie przez chwilę, że od dzisiaj nic w twoim życiu nie ulegnie już zmianie. Praca, szef, wynagrodzenie – pozostaną już takie same. Wygląd, ludzie, mieszkanie – do końca życia bez zmian. Czas wolny spędzasz ciągle w ten sam sposób. Każdego wieczoru oglądasz ten sam film. Wzdrygasz się na samą myśl o tym? To życie przypomina niezmieniające się, nieduże AKWARIUM. Miejsce, które zamiast motywowania Cię, ogranicza.

Zabierając Cię w podróż, chciałabym abyś zamiast obawiać się zmiany, czuła strach przed jej brakiem. To przecież właśnie różnorodność przeżyć, uczuć i doświadczeń sprawia, że nasze życie jest wyjątkowe. 

Razem ze mną nauczysz się, że zmiana jest czymś nieuniknionym i bardzo potrzebnym a także że ma szansę dać nam możliwość doświadczania życia na wiele pięknych sposobów. 

Poprzez połączenie wiedzy psychologicznej z coachingiem, proponuję Ci profesjonalny i indywidualny proces rozwojowy, w trakcie którego lepiej zrozumiesz siebie, rozwiniesz swoje umiejętności i przejdziesz do realizacji ważnych dla Ciebie celów.

Wsłucham się w Ciebie i zacznę od tego, abyś Ty sama przyjrzała się temu, co CIEBIE motywuje, co TY chciałabyś naprawdę zrobić i jaką widzisz najlepszą metodę DLA SIEBIE. Pewnie zachęcę Cię do odpuszczenia, zatrzymania i zastanowienia się, czego tak naprawdę potrzebujesz, o czym marzysz i za czym tęsknisz. Ty, Ty i tylko Ty. Ty jesteś tutaj najważniejsza. Więc sposób w jaki będziemy pracować dopasuję właśnie DO CIEBIE. 

Odkrywam siebie przez odkrywanie świata

Odwiedzając 40 krajów na świecie i podróżując przez 3 lata po Azji, obcowałam z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur. Podróże nauczyły mnie akceptacji tego, że każdy człowiek jest inny, ciekawości tego, co niewidoczne na powierzchni i otwartości na drugą osobę z całym swoim bagażem doświadczeń.

 

Moja droga życiowa to nieustanny rozwój

Poprzez budowanie samoświadomości, uważność, miłość do siebie i regularną autorefleksję, uczę siebie i innych jak żyć z pasją i dążyć do balansu pomiędzy umysłem, ciałem i duchem. Na własnej ścieżce rozwoju, regularnie korzystam że wsparcia psychoterapeutów, coachów i mentorów.

 

Łączę psychologię i coaching

Jestem certyfikowanym coachem oraz pasjonatką psychologii i ajurwedy. Wiedzę na temat człowieka zgłębiam od ponad 10 lat. Pracuję holistycznie i uczę dostrzegać bliskość każdej sfery naszej codzienności. Wierzę, że każdy człowiek jest idealny w swojej wyjątkowości.

 

Jestem autorką dzienników rozwojowych

Wydałam dwa wyjątkowe na skalę Polski autorskie dzienniki, które pomagają kobietom i dzieciom na ścieżce świadomego rozwoju w zgodzie ze sobą. Uwielbiam tworzyć, planować i doprowadzać rzeczy do końca, dlatego realizowanie obu projektów od A do Z bardzo mnie rozwinęło i pozwoliło mi na własnej skórze doświadczyć przechodzenia przez zmianę, procesu tworzenia oraz wyznaczania i osiągania celów.

 


 

Czujesz, że to ten czas? Chcesz sprawdzić czy to dla Ciebie?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I SKORZYSTAJ ZE WSTĘPNEJ, BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

Z przyjemnością poznam Cię bliżej i odpowiem na Twoje pytania.

Może Ci się spodobać...

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl