COACHING PEWNOŚCI SIEBIE | ODKRYWANIE WŁASNEJ MOCY

Cena: 220,00 zł 220.00
ilość zestaw

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Tak bardzo chcesz, tak bardzo się starasz, ale czujesz że ciągle coś Cię powstrzymuje?

Zamiast szybko decydować o sobie, boisz się ryzyka i popełnienia błędu? Czujesz, że to, co robisz nie wystarcza? Ciągle gdzieś gnasz, aby sprostać wymaganiom, spełnić oczekiwania i kiedy już prawie jesteś na mecie, okazuje się że… to ciągle nie koniec?

Wiem, że masz plany, marzenia. Pragniesz szczęścia.

Chcesz żyć po swojemu, ale zawsze jest coś, co Ci na to nie pozwala. Myślisz sobie „Gdybym tylko była bardziej pewna siebie…”. To uczucie dokucza Ci od dawna i masz ochotę w końcu powiedzieć „dość”. Tylko jak?

 

Spokojnie, zrobimy to razem.

To właśnie pewność siebie jest kluczowym składniem Twojego stosunku do siebie i innych. Zastanów się, czym różni się osoba pewna od niepewnej siebie? Odpowiedź jest zaskakująco prosta.

Kobieta pewna siebie akceptuje siebie wraz ze swoimi słabościami. W całości, w pełni… bo każda z nas jest kompletna i idealna taka, jaka jest.

TY JESTEŚ IDEALNA. 

Bez względu na to, jak daleko od siebie odeszłaś, pomogę Ci znaleźć drogę powrotną. Bądź odważna poszukać swojego prawdziwego, autentycznego Ja.

 


 

COACHING PEWNOŚCI SIEBIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • czujesz, że brakuje Ci odwagi i wiary we własne możliwości
 • frustruje Cię głos wewnętrznego krytyka i mocno wpływa na Twoje samopoczucie, energię i motywację
 • często żałujesz, że czegoś nie zrobiłaś, chociaż miałaś na to ochotę
 • nie wiesz jak docenić siebie, bo Twoje osiągnięcia nie dają Ci satysfakcji
 • widzisz innych ludzi jako bardzo pewnych siebie i zazdrościsz im wiary w siebie i odwagi
 • czujesz, że nie masz bezpośredniej kontroli nad własnym życiem ale dopasowujesz się do kogoś lub czegoś
 • podejrzewasz, że działają na Ciebie niewspierające przekonania, ale nie potrafisz ich nazwać i zmienić
 • często doświadczasz konfliktu wewnętrznego 

 

Nie znajdujesz tutaj tego, nad czym chcesz popracować?

Spokojnie, każdy z nas jest inny a włożenie wszystkich w pewne ramy jest bardzo krzywdzące. Dlatego odezwij się do mnie - wspólnie nazwiemy to, co chcesz zmienić, przyjrzymy się temu z różnych perspektyw i wypracujemy rozwiązanie.

 

KORZYŚCI, KTÓRE PRZYNIESIE CI COACHING PEWNOŚCI SIEBIE:

 • poznasz siebie głębiej i wzmocnisz poczucie własnej wartości oraz świadomość siebie: swoich mocnych stron, prawdziwych potrzeb i zasobów
 • zbudujesz w sobie odwagę do autentycznego życia na własnych zasadach, wyrażania własnego zdania oraz pielęgnowania swoich granic
 • będziesz kochać i akceptować siebie taką, jaką jesteś, bo w tej wersji jesteś idealna
 • uświadomisz sobie co czyni Cię wyjątkową i jak to wykorzystać do kreowania własnego życia
 • nauczysz się odróżniać głos wewnętrznego krytyka od głosu własnej intuicji
 • osiągniesz większą świadomość działania mechanizmów psychologicznych i nauczysz się z nimi pracować
 • pożegnasz się z niewspierającymi przekonaniami, które miały silny wpływ na Twoje życie
 • poczujesz zdrową kontrolę nad własnymi emocjami i zachowaniami

Pełny proces coachingowy trwa od 2 do 6 miesięcy. Zachodzi w trakcie sesji coachingowych, pomiędzy sesjami oraz po ich zakończeniu.

 

Wyobraź sobie, że wszystkie wydarzenia, które w przeszłości podważyły Twoją pewność siebie, zostawiły na Twojej skórze delikatne rany. Kolejne sytuacje, w trakcie których czujesz się niepewna, działają jak sypanie soli na te niezagojone rany. Niskie poczucie własnej wartości możemy sobie wyobrazić jako taką otwartą ranę. Natomiast wszelkie niepowodzenia to kryształki soli, które powodują dotkliwy ból.

Stopniowe odkrywanie Twojej własnej mocy, pozwoli nam zagoić te rany. Samoakceptacja i miłość do siebie sprawi, że nie będziesz już tak bardzo starała się zabezpieczać swoich ran przed kolejnym przykrym zdarzeniem. Uwierzysz, że jesteś silna, odważna i wolna a z każdego wydarzenia można wyciągnąć jakąś naukę dla siebie.

 

Współpracę rozpoczynamy konsultacją coachingową,

podczas której będziemy miały możliwość się poznać. Opowiem Ci więcej o moim stylu pracy. Porozmawiamy o Twoich potrzebach, wyzwaniach, pragnieniach oraz celach. Ustalimy wspólne, dopasowane do Ciebie zasady współpracy oraz zadecydujemy o kontynuacji naszych spotkań.

 

Przez kolejne tygodnie będziesz pracować z moim wsparciem nad realizacją własnych celów.

Podzielę się z Tobą również zadaniami wspierającymi Twój rozwój oraz zaoferuję czas wsparcia mailowego, po zakończeniu spotkań.

 

Na zakończenie procesu,

podsumujemy efekty i zmiany, jakie zaszły w Tobie i Twoim życiu, w trakcie naszej współpracy oraz wyznaczymy kolejne kroki do działania.

 

Człowieka łatwo jest urazić zazwyczaj w tym obszarze, w którym czuje się niepewnie.

Krytyka boli tylko wtedy jeśli dotyka otwartej rany samozwątpienia a nie zdrowego, silnego ciała.

Dlatego jeśli zdecydujesz się na odkrycie swojej własnej mocy, ja będę dla Ciebie wsparciem w odnalezieniu Twojej wyjątkowości, zadbaniu o nią i uczynieniu z niej największego atutu, na którym zbudujesz życie pełne odwagi, pasji i wolności.

Poprzez połączenie psychologii i coachingu, proponuję Ci profesjonalny i indywidualny proces rozwojowy, w trakcie którego doświadczysz pełni swoich możliwości, zbudujesz motywację i nabierzesz odwagi do działania, w obszarach, które są dla Ciebie ważne.

 

W ramach procesu ustalimy Twoje cele i potrzeby w zakresie rozwijania pewności siebie. Skupimy się na sytuacjach, w których najbardziej potrzebujesz samoakceptacji oraz na osłabaniu głosu Twojego wewnętrznego krytyka. 

 

Na drodze do stawania pewną siebie kobietą, będę przypomnieć Ci jak ważna jest troska o samą siebie - dbanie o zdrowie, własne emocje, właściwe wykorzystanie czasu wolnego - BO BALANS CZYNI CUDA. Również w procesie budowania poczucia własnej wartości. Na sesjach nie zabraknie nazywania i pielęgnowania Twoich potrzeb, uczenia się wyrażania własnego zdania oraz zdrowego stawiania granic. 

Wsłucham się w Ciebie i zacznę od tego, abyś Ty sama przyjrzała się temu, co chciałabyś W SOBIE wzmocnić, co chciałabyś W SOBIE pokochać i jaki widzisz najlepszy sposób DLA SIEBIE. Zamiast działania na 200%, zachęcę Cię do odpuszczenia, zatrzymania i zastanowienia się, czego tak naprawdę potrzebujesz, o czym marzysz i za czym tęsknisz. Ty, Ty i tylko Ty. Ty jesteś tutaj najważniejsza. Więc sposób w jaki będziemy pracować dopasuję właśnie DO CIEBIE.  

 

life coaching sesje

Odkrywam siebie przez odkrywanie świata

Odwiedzając 40 krajów na świecie i podróżując przez 3 lata po Azji, obcowałam z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur. Podróże nauczyły mnie akceptacji tego, że każdy człowiek jest inny, ciekawości tego, co niewidoczne na powierzchni i otwartości na drugą osobę z całym swoim bagażem doświadczeń.

 

Moja droga życiowa to nieustanny rozwój

Poprzez budowanie samoświadomości, uważność, miłość do siebie i regularną autorefleksję, uczę siebie i innych jak żyć z pasją i dążyć do balansu pomiędzy umysłem, ciałem i duchem. Na własnej ścieżce rozwoju, regularnie korzystam że wsparcia psychoterapeutów, coachów i mentorów.

 

Łączę psychologię i coaching

Jestem certyfikowanym coachem oraz pasjonatką psychologii i ajurwedy. Wiedzę na temat człowieka zgłębiam od ponad 10 lat. Pracuję holistycznie i uczę dostrzegać bliskość każdej sfery naszej codzienności. Wierzę, że każdy człowiek jest idealny w swojej wyjątkowości.

 

Jestem autorką dzienników rozwojowych

Wydałam dwa wyjątkowe na skalę Polski autorskie dzienniki, które pomagają kobietom i dzieciom na ścieżce świadomego rozwoju w zgodzie ze sobą. Uwielbiam tworzyć, planować i doprowadzać rzeczy do końca, dlatego realizowanie obu projektów od A do Z bardzo mnie rozwinęło i pozwoliło mi na własnej skórze doświadczyć przechodzenia przez zmianę, procesu tworzenia oraz wyznaczania i osiągania celów.

 


 

Czujesz, że to ten czas? Chcesz sprawdzić czy to dla Ciebie?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I SKORZYSTAJ ZE WSTĘPNEJ, BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

Z przyjemnością poznam Cię bliżej i odpowiem na Twoje pytania.

Może Ci się spodobać...

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl